nunu dekore etmek tek seferde kolay olmuyor, bunu kabul edelim. Hızlı ve basit çözüm ise; sana yardımcı olacak ipuçlarının bu yazıda olması!


Bir salonu dekore etmenin en pratik yolu, seçeceğin eşyaları 5 ana kategoriye göre belirlemek. Metal Sehpa iç mimarları, yaşam alanlarını tasarlarken büyük parçaları ilk seferde doğru seçmenin çok önemli olduğunu vurguluyorlar. Evinin stiline ve ruhuna uygun ana parçaları seçmek, diğer detayları da büyük bir ustalık ve zevkle renklendirebileceğin anlamına geliyor. Tüm anlarına eşlik edecek salonunda, sevdiğin ve seni iyi hissettirecek parçalar seçmen çok önemli.

Salonunun Olmazsa Olmaz 5 Parçası


Salonunu dekore etmek tek seferde kolay olmuyor, bunu kabul edelim. Hızlı ve basit çözüm ise; sana yardımcı olacak ipuçlarının bu yazıda olması!


Bir salonu dekore etmenin en pratik yolu, seçeceğin eşyaları 5 ana kategoriye göre belirlemek. Vivense iç mimarları, yaşam alanlarını tasarlarken büyük parçaları ilk seferde doğru seçmenin çok önemli olduğunu vurguluyorlar. Evinin stiline ve ruhuna uygun ana parçaları seçmek, diğer detayları da büyük bir ustalık ve zevkle renklendirebileceğin anlamına geliyor. Tüm anlarına eşlik edecek salonunda, sevdiğin ve seni iyi hissettirecek parçalar seçmen çok önemli.Salonunun stilini oluştururken, olmazsa olmaz 5 parçayı sıralıyoruz.Konfor Alanı: Oturma Üniteleri


Salonunun demirbaşı hiç kuşkusuz  Stilini kurgularken koltuk rengine ve tonuna karar vermen çok önemli. Bunun yanı sıra evindeki kişi sayısı, fonksiyonellik, konfor ve tasarım detayları da göz ardı edilemez bir nokta. Salonunda neler yapmaktan hoşlanıyorsun ya da salonun senin için ne gibi bir öneme sahip? Bu iki sorudan yola çıkarak seçimlerini yapmalısın.