Menu
Your Cart
Metal Sehpalar Şimdi al

Şartlar & Koşullar


Yasal Beyan

Metal Sehpa, işbu websitesini (bundan böyle "Site" olarak anılacaktır.) kişisel eğitim, bilgilendirme, iletişim ve Metal Sehpa marka ürün görsellerinin gösterimi bilgi  amaçlı tutmaktadır. Sitemizde dilediğiniz şekilde gezinmekten çekinmeyiniz.. Ancak, Sitede görüntülenen materyalleri indirmeye sadece ticari olmayan amaçlar, kişisel kullanım için ve materyallerde bulunan tüm telif hakkı ve diğer mülkiyet uyarılarını da saklı tutmanız kaydıyla izin verilmektedir. Metin, resimler, ses dosyaları ve video dosyaları da dahil olmak üzere Site içeriğinin ve tüm fikri ve sınai mülkiyet hakkına konu olacak içeriklerin Metal Sehpa’nin önceden yazılı izni alınmadan umumi veya ticari amaçlar için  kullanılacak şekilde  dağıtılması, değiştirilmesi, yayınlanması, yeniden kullanılması veya raporlanması kesinlikle yasaktır.

Siteye erişiminiz veya Siteyi kullanmanız, yürürlükteki ilgili  her türlü mevzuatın yanı sıra aşağıdaki şart ve koşullara ("Şartlar ve Koşullar") tabidir. Siteye giriş  yapmanız ve/veya Sitede gezinmeniz, , aşağıda belirtilen Şartlar ve Koşullar’ı  herhangi bir kısıtlama veya sınırlama olmaksızın kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.
Şartlar ve Koşullar

1. Site içeriğinde yer alan her şey  tamamen tescilli fikri ve sınai mülkiyet hakları ve/veya ticari marka haklarıyla korunmaktadır (aksi bir durum belirtilmedikçe veya işaret edilmedikçe) ve Metal Sehpa’nin önceden yazılı onayı olmadan işbu Şartlar ve Koşullar’da belirtilen durumların haricinde kullanılamaz. Buna ek olarak Metal Sehpa, Site’de gösterilen materyalleri incelemenizin Metal Sehpa’ye ya da onun yan kuruluşlarına ait olmayan üçüncü tarafların haklarını çiğnemediğinize dair  herhangi bir garanti vermez.

2. Metal Sehpa, Site’de doğru ve güncel bilgiler sunmak için makul her çabayı göstermektedir. Bununla birlikte Metal Sehpa, Site içeriğinin doğruluğu ile ilgili herhangi bir garanti veya taahhüt vermemekte ve Site içeriğindeki herhangi bir hata veya eksiklik ile ilgili hiçbir yükümlülük veya sorumluluk kabul etmemektedir..

3. Sitemizde gezinme riski tamamen size aittir. Ne Metal Sehpa ne de Sitenin oluşturulmasında, üretiminde veya tesliminde görev alan başka bir taraf, Siteye girişinizden veya Siteyi kullanmanızdan kaynaklanan herhangi bir doğrudan, dolaylı, tesadüfi ya da cezai zararların hiçbirinden sorumlu değildir. YUKARIDAKİ HÜKÜMLERİN NİTELİĞİNİ SINIRLAMAKSIZIN, SİTEDE BULUNAN TÜM İÇERİK, PAZARLANABİLİRLİK, BELİRLİ BİR AMAÇ İÇİN UYGUNLUK VEYA İHLAL DURUMUNUN OLMAMASI GİBİ GARANTİLER DE DAHİL, ANCAK BUNLARLA SINIRLI KALMAMAK ÜZERE DOĞRUDAN VEYA DOLAYLI HERHANGİ BİR GARANTİ OLMAKSIZIN SİZE “OLDUĞU GİBİ” ESASINA GÖRE SUNULMAKTADIR. Metal Sehpa ayrıca, bilgisayar donanımınızın veya herhangi başka bir cihazınızın siteye giriş yapmanızdan, Site’yi kullanmanızdan veya gezinmenizden ya da veriler, metin, resimler, video veya ses dosyaları da dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla site içeriğindeki herhangi bir materyali indirmenizden kaynaklanan bir zarar veya kapabileceğiniz bir virüsle ilgili olarak herhangi bir sorumluluk veya yükümlülük kabul etmemektedir.

4. Veriler, sorular, yorumlar, öneriler ve benzeri hususlar da dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Siteye elektronik posta veya başka bir yöntemle göndereceğiniz herhangi bir bilgi ya da materyal, gizli olmayan ve tescilsiz bilgi olarak işleme konacaktır. Tarafımıza ileteceğiniz veya göndereceğiniz herhangi bir şeyin,  Metal Sehpa veya onun yan kuruluşları tarafından, çoğaltma, ifşa etme, iletme, yayımlama, yayınlama ve gönderme işlemleri de dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir amaç için kullanılabileceğini  taahhüt etmiş olduğunuzu bildiririz.  Ayrıca Metal Sehpa, Siteye gönderdiğiniz herhangi bir iletide yer alan herhangi bir fikri, konsepti, bilgiyi veya tekniği, bu bilgileri kullanarak ürün geliştirme, üretme ve pazarlama da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir amaç için kullanma konusunda  serbesttir.

5. Sitede gösterilen ticari markaların, logoların ve hizmet markalarının (hepsi birlikte “Ticari markalar” olarak adlandırılmaktadır) herhangi birisi veya tamamı Metal Sehpa’nin ve/veya onun yan kuruluşlarının tescilli ve/veya tescilsiz ticari markalarıdır. Bu Sitede yer alan hiçbir şey, Metal Sehpa’nin önceden alınmış açık yazılı izni olmadan Sitede gösterilen herhangi bir Ticari markayı kullanma lisansı ya da hakkı doğrudan ya da dolaylı olarak verdiği şeklinde yorumlanamaz. Ticari markaların veya diğer fikri ve sınai mülkiyet konusu oluşturan Site içeriklerinin Şartlar ve Koşullar’da belirtilenlerin dışında herhangi bir şekilde kullanımı kesinlikle yasaktır. Siz veya herhangi bir üçüncü şahıs tarafından bir ihlal yapılması durumunda, Metal Sehpa’nin, fikri ve sınai mülkiyet haklarını kanunların izin verdiği en kapsamlı şekilde uygulamaya koyacağını ve bu bağlamda haklarının herhangi birini veya tamamını saklı tuttuğunu lütfen unutmayınız.

6. Buna ek olarak Metal Sehpa’ nin, işbu Siteye linkli olan diğer tüm siteleri  incelemesi mümkün olmadığından, işbu site dışında kalan sayfaların veya bu Siteye  link veren diğer sitelerin içeriklerinden  hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. İşbu Site dışındaki diğer internet sayfalarını veya link veren  diğer siteleri gezinmenizin riski tamamen size aittir.

7. Metal Sehpa, bu Şartlar ve Koşullar’ı dilediği an revize edebilir veya güncelleyebilir. Bu tür revizyonların  Site’ ye giriş yapan veya Site’de gezinen ya da Site’ yi kullanan herkes tarafından bağlayıcı olduğunu lütfen unutmayınız.  Bu nedenle işbu bağlayıcı Şartlar ve Koşullar’ı gözden geçirmek için bu sayfayı periyodik olarak ziyaret etmeniz önerilmektedir.